Prehliadaná webová stránka, môže ukladať alebo získavať údaje z úložiska Vášho webového prehliadača. Toto úložisko je často potrebné pre základnú funkčnosť webovej stránky. Úložisko sa môže použiť na marketing, analýzu a prispôsobenie stránok, napríklad na uloženie vašich predvolieb. Ochrana osobných údajov je pre nás dôležitá, takže máte možnosť deaktivovať určité typy nastavení, ktoré nemusia byť potrebné pre základné fungovanie webovej stránky. Kategórie blokovania môžu ovplyvniť vaše skúsenosti s webom.

Základné

Tieto položky sú potrebné na povolenie základných funkcií webových stránok.

Názov Poskytovateľ Doba platnosti Účel
PHPSESSID Dickson Consulting and Design s. r. o. relácia
FIS_autoLogin Dickson Consulting and Design s. r. o. 30 dní
FISKosik Dickson Consulting and Design s. r. o. 1 rok
FIS_ccookie Dickson Consulting and Design s. r. o. 1 rok

Analytika

Tieto položky pomáhajú prevádzkovateľovi webových stránok pochopiť výkonnosť jeho webových stránok, interakciu návštevníkov so stránkou a prípadné technické problémy. Tento typ úložiska zvyčajne nezhromažďuje informácie, ktoré identifikujú návštevníka.

Názov Poskytovateľ Doba platnosti Účel
_ga Google LLC 1 rok Associated with Google Universal Analytics to distinguish unique users by assigning a randomly generated number as a client identifier.
_gat Google LLC relácia Associated with Google Universal Analytics to throttle the request rate - limiting the collection of data on high traffic sites.
_gcl_aw Google LLC 90 dní Stores ad click information so that conversions can be attributed outside the landing page
_gid Google LLC relácia Associated with Google Universal Analytics to distinguish unique users by assigning a randomly generated number as a client identifier.
  • {{produkt.nazov}}
Suma celkom s DPH:
V košíku nie je žiaden produkt

Vyhľadávanie