Vítam Vás na našej stránke venovanej keramike a výrobkom z nej.

Volám sa Eva.

Spolu s manželom Andrewom sme sa rozhodli založiť spoločnosť, ktorá prináša na váš stôl to najlepšie z britského porcelánu a kameniny.

Máme radi keramiku, jej históriu, vnímame ju ako krásny prírodný a ekologický materiál. Je jedna z prvých známych materiálov vyrobených človekom a aj vďaka nej deň čo deň dokážeme premeniť jednoduchý nápoj alebo jedlo na zážitok pre naše zmysly.

Či už na každodenné použitie, na špeciálne príležitosti alebo na darovanie ako štýlový a užitočný darček, správny riad vytvorí jedálenský stôl a spoločný čas pri ňom s Vašimi blízkymi jednoducho výnimočným.

Po získaní titulu MBA som päť rokov pracovala v oblasti financií, následne som odišla na materskú dovolenku a vychovávala svoje dvojičky, ktoré majú teraz 12 rokov. Počas tohto obdobia som sa kvalifikovala ako kvetinová dizajnérka a venovala sa tomuto oboru niekoľko rokov. Keď som dávala moje kvety ako dekoráciu na svadobný alebo jedálenský stôl, vždy ma zaujala sila jedálenských súprav, doplnkov a dekorácií ako vyjadrenia štýlu a vkusu. Po presťahovaní sa naspäť na Slovensko som sa rozhodla absolvovať štúdium v oblasti interiérového designu a následne prinášať na slovenský trh ponuku štýlovej a kvalitnej keramiky z Anglicka. Spojené kráľovstvo je štvrtým najväčším výrobcom keramiky na svete a produkuje mnoho ikonických značiek a dizajnov, ktoré sú známe po celom svete. Naše výrobky sa navrhujú a vyrábajú v Potteries, regióne na severozápade Anglicka v okolí Stoke a Derby, od výrobcov s viac ako 200 ročnou tradíciou a skúsenosťami.

V prípade dotazov na náš sortiment alebo keramiku ako takú sa na nás prosím obráťte.

Tešíme sa na Vás.

  • {{produkt.nazov}}
Suma celkom s DPH:
V košíku nie je žiaden produkt

Vyhľadávanie