PIP Studio LILY & LOTUS

Sada dvoch veľkých hrnčekov Lily&Lotus

Cena s DPH

Dostupnosť : Na objednávku Externý sklad Skladom

-
+
Zdielať :
Popis

Sada dvoch veľkých hrnčekov z kolekcie Lily & Lotus od Studia PIP v darčekovom balení. 

Dizajn kolekcie Lily & Lotus je inšpirovaný španielskymi kvetinovými motívmi, ktorým dominuje lotosový kvet zasadený do jemných zelených lístkov. Kolekcia v módnej a štýlovej lila farbe vychádza z aktuálnych trendov. Svieža kombinácia bielej a lila farby je príjemná na slávnostné stolovanie aj každodenné použitie.

Objem každého hrnčeka: 350ml

Materiál: tenkostenný porcelán

Vhodné na použivanie v umývačke riadu a mikrovlnnej rúre. 

 

Anke van der Endt založila Pip Studio v roku 2007 na Nieuwe Prinsengracht v Amsterdame. Pip je Ankeina prezývka z čias jej mladosti a rýchlo sa stala názvom jej novej značky. Za menej ako pätnásť rokov sa Pip Studio rozrástlo na globálnu značku s viac ako 2 000 predajnými miestami vo viac ako štyridsiatich krajinách.

Všetky výrobky značky PIP sú vytvárané s úctou k tradíciám, láskou k novým technikám a veľkým dôrazom na detail.  Produkty PIP sú skutočnou pastvou pre oči: klasické s hravým nádychom. Kolekcie vždy tvoria súčasť väčšieho celku, takže môžete kombinovať a spájať kúsky podľa vlastného uváženia.

Prosíme, obráťte sa na nás v prípade, že máte záujem o širší sortiment z tejto kolekcie. Radi Vám pomôžeme a poskytneme informácie ohľadne ostatných výrobkov. 

Produkt je zabalený v krásnej darčekovej krabičke.

 

 

Parametre

VýrobcaPip Studio
MaterálPorcelán
  • {{produkt.nazov}}
Suma celkom s DPH:
V košíku nie je žiaden produkt

Vyhľadávanie